Tavaszváró Horgászverseny

2016.április 9-én megtartottuk hagyományos első tavaszi versenyünket.

Képek itt…

Reggel 8 órakor, az előzetes regisztráció és eligazítás után 44 sporttárs foglalta el kisorsolt horgászhelyét. A helyszín ezúttal a Homokbánya horgásztó volt, ahol minden nevező kényelmes, jól megközelíthető álláson próbálhatott szerencsét.

Az időjárás (szintén hagyományosan) felhős, szeles volt a nap első részében, a szerencse pedig igen változó.

Az előző délután telepített pontyok közül végül 161,6 kg-ot fogtak ki a versenyzők. A nap legnagyobb halát, egy 3,4 kg-os pontyot Zahorecz Pál sporttársunk zsákmányolta, s nyerte el az ezért járó különdíjat. Rajta kívül még 10 versenyző részesült díjazásban.

Íme, a szerencsés győztesek névsora, és eredményeik:

1. Torzsok Pál 34,9 kg

2. Erős Sándorné 14.8 kg

3. Tóth Pál 11,7 kg

4. Samu József 11,2 kg

5. Balogh Ernő 10,95 kg

6. Kocsis János 10,5 kg

7. Balázs János 7,9 kg

8. Bányai Attila 7,6 kg

9. Török Tibor 6,6 kg

10. Fejes Gyula 6,4 kg

Az eredményhirdetésről, díjátadásról néhány fotó a Galériában látható.

Gratulálunk a győzteseknek, és mindenkinek eredményes horgászévadot kívánunk.