Tájékoztató gyermek horgásztábor szervezéséről

Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Gyermekek!

Plakát

JELENTKEZÉSI LAP

SZÜLŐI NYILATKOZAT TÁBOROZÁSHOZ

Program

 

Egyesületünk 2017. évben is megrendezi hagyományos gyermek horgásztáborait, melyek időpontjai:

2017. június 19-24. és 2017. augusztus 7-12.

A táborok résztvevőinek maximális létszáma 20-20 fő, 8-14 év közötti gyermek.

Részvételi díj: 12 000.- Ft/fő

A júniusi jelentkezési keret rövidesen betelik, kérjük az érdeklődőket, hogy jelentkezési igényüket a Blinker Horgászboltban mielőbb jelezzék, ahol a jelentkezési lap és a szükséges tájékoztató dokumentum is átvehető, a részvételi díj egyidejű befizetése mellett.

Tekintettel a rendező szerv büntetőjogi felelősségére, a tábor megszervezésének, megrendezésének és lebonyolításának munkájában kizárólag a Kinizsi Horgász Egyesület vezetőségi tagjai, az egyesület tagjai, valamint a vezetőség által megbízott szülők vehetnek részt. Kérjük tehát a Kedves Szülőket, hogy amennyiben a táborban aktív közreműködést kívánnak vállalni, szíveskedjenek ezt jelezni egyesületünk titkárának, illetve elnökének, hogy részükre a megbízólevelet elkészíthessük. Segítő közreműködésükre továbbra is igényt tartunk.

Köszönettel: Bozsár Lajos elnök