2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣. 0️⃣1️⃣. 3️⃣1️⃣-én horgászjegyek érvényessége lejár.❌

Tájékoztatjuk önöket, hogy egyesületünk, az Orosházi Kinizsi Horgász Egyesület és a Blinker Horgászbolt együttműködése 2021. januárban megszűnt.? A horgászbolt így a továbbiakban az Orosházi Kinizsi Horgász Egyesület részére az adminisztratív feladatok ellátását (tagdíjbefizetés, engedélyek, stb.) nem végzi.

?Szolgáltatásainkat 2021. január 11-étől az egyesület új irodájában, Orosháza. Pacsirta u. 8 sz. alatt, az emeleten vehetik igénybe. A nyitvatartási idő hétköznap (H-P) 10-18 óra között.
Hétvégén előzetes egyeztetéssel / ️+3630 205 5906 / módunkban áll az egyesület székhelyén az Iglói út 59.   08-19 óra között az engedélyek kiállítására.
A kényelmesebb ügyintézés céljából és a koronavírus járvány miatti korlátozásokra is figyelemmel a horgászathoz szükséges dokumentumokat telefonon /+3630 205 5906/ és ️e-mailben (okinizsihe@gmail.com) is igényelhetik. Amelyet az otthonához visszük.

A 2020. évi hibátlanul és teljesen kitöltött fogási naplókat leadhatják a Polgármesteri Hivatal recepcióján a hét bármely napján, a nappali órákban Valamint az irodában illetve a székhelyünkön a postaládába.
Tovabbá:
Orosházán: Szaki Barkácsboltban
Oh. Kárpát u.1.  (Itt lehetőség van január 18-tól a 2021-es év horgászengedélyek kiváltására az úgynevezett otthagyásos módszer szerint)

Barracuda horgászboltban, Oh. Rákoczi u.

Rákóczitelepen: Takarmányboltban
(a “Vörös Macska” után )

Gádoroson Balogh Ernőnél, Gádoros Október 6. U. 2/tel +3670 415 61 89

Mezőhegyesen: Hobbi Állateledel & Horgászboltban, Templom u.3.